Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Apzinātības prakses tālmācības kurss

Tālmācības kurss ir pieejams visiem interesentiem, kuri nevar vai nevēlas apmeklēt mūsu piedāvāto apzinātības prakses pamatkursu klātienē.

Jau vairāk kā trīs gadus klātienes apzinātības pamatkursa apmeklētājiem ir iespēja kavētās nodarbības noklausīties tiešsaistē un mēs esam ieguvuši labas atsauksmes par iespēju apzinātības praksi apgūt tālmācībā, tāpēc piedāvājam šo iespēju arī jums.

Tālmācības kursa saturs neatšķiras no Apzinātības prakses pamatkursa klātienē. Tas ietver 8 nodarbības. Lai vairāk iepazītos AR:

 

Būtiskākās atšķirības starp kursu klātienē un tālmācības kursu:

 • Klātienes kurss ir apjomīgāks, jo nodarbības ir garākas.
 • Klātienes kursā katras lekcijas saturs tiek pielāgots klātesošo vajadzībām, jums ir iespēja spontāni uzdot jautājumus, bet tālmācības kursā jums ir iespēja noklausīties lekcijas ierakstu, kurš, mūsuprāt,  plašākā veidā aptver doto tematu, bet netiek pielāgots jūsu konkrētajām vajadzībām.
 • Klātienes kursā jums ir iespēja mācīties grupā un, bieži vien pati mācīšanās kopā ar citiem, palīdz turēties ritmā, lai apgūtu jaunas lietas un ieviestu jaunus paradumus, kas nebūt nav tik vienkārši.
 • Klātienes kursā jums ir iespēja sarunu daļā dzirdēt, kā jūsu grupas biedriem sokas ar meditāciju. Mēs klātienes kursā sniedzam atbalstu katram dalībniekam, lai palīdzētu apgūt meditāciju un tikt galā ar mājas darbiem. Dzirdēt, kā sokas citiem, bieži ir ļoti iedvesmojoši, iedrošinoši un palīdz jums jūsu praksē. Reizēm ir dalībnieki, kuri nejūtas komfortabli runāt par saviem jautājumiem citu klātbūtnē, mēs to varam saprast un tāpēc runāšana nodarbībās ir pilnīgi brīvprātīga.
 • Gan klātienes kursā, gan tālmācības kursā jums ir iespēja saņemt konsultācijas.

Tālmācības kursā pieejamie materiāli:

 • Kursa sākumā jūs saņemsiet pirmo četru nodarbību materiālus, kas ietver: lekciju ierakstus, ko var noklausīties ON-line mūsu mājas lapā un lekciju izdales materiālus.
 • Kursa vidū jūs saņemsiet pēdējo četru nodarbūbu materiālus.
 • Meditāciju ierakstus jūs varēsiet noklausīties mūsu mobilajā lietotnē MIERVIDI. Meklējiet lietotni: GooglePlay vai AppleStore.
 • Tālmācības kursa dalībniekiem lietotnes maksas pakalpojumi 6 mēnešus būs par brīvu.

Konsultācijas

 • Apgūstot meditāciju parasti rodas kāds jautājums, tāpēc tālmācības kursa ietvaros jums ir iespēja saņemt konsultācijas bez papildus samaksas. Jūs varat uzdot jautājumus e-pastā vai varat ar mums sazināties pa telefonu.
 • Ja jums nepieciešamas garākas konsultācijas klātienē, tad tās ir iespējams sarunāt atsevišķi. Aptuveni 45 minūšu klātienes konsultācijas cena ir 25 EUR. Garās konsultācijas arī ir iespējams noorganizēt izmantojot - Skype, google hangouts vai arī whatsapp video zvanus.

Ņemiet vērā!

 • Lekcijas būs audio ierakstos un nevis video ierakstos. Audio ieraksti nav veikti studijā, bet klātienes kursa laikā. Ierakstos var izskanēt fona trokšņi vai lekciju dalībnieku komentāri.
 • Kursa izdales materiāli reizēm var nesniegt 100% priekšstatu par doto tematu, jo tie neietver attēlus un prezentācijas, bet lekciju kopsavilkumus teksta formā. Lai to kompensētu, jums ir iespēja neskaidrības noskaidrot konsultācijās.

Lietošanas noteikumi

 • Iegādātie kursa lekciju ieraksti ir pieejami 4 mēnešus jeb 120 dienas no kursa iegādes dienas. Pēc 120 dienu termiņa noslēgšanās Jums ir iespēja pagarināt kursa ierakstu lietošanas laiku par abonēšanas maksu 10 eiro mēnesī. Minimālais abonementa pagarināšanas periods ir viens mēnesis.
 • Iegādātais audio lekciju kursa saturs ir paredzēts lietošanai tikai un vienīgi tai personai, kura iegādājās kursu. Gadījumā, ja kursa saturs tiek kopīgots ar citiem klausītājiem, jūsu iegādāto lekciju konts tiek anulēts un veiktās iemaksas netiek atgrieztas.

Tālmācības kursa cena - 149 EUR

Kursa vadītāji

Indra Majore-Dūšele, Mg.Psych, Mg.Ves.Apr. un Sandis K. Dūšelis, Mg.Psych. ir pieredzējuši psihologi-psihoterapeiti un meditētāji ar vairāk kā 18 gadu pieredzi klīniskajā darbā un apzinātības praksē.

Lekcijas ir ierunājuši abi pasniedzēji, audio meditācijas pārsvarā ir ierunājusi Indra. Ņemot vērā to, ka Indrai šobrīd ir liela darba slodze, tad konsultācijas par praksi tālmācības kursa ietvaros jums sniegs tikai Sandis.

Šis apraksts neaptver visu informāciju par kursu, tāpēc, ja jums rodas papildus jautājumu, tad, lūdzu, sazinieties ar mums pa epastu: sveiks@miervidi.lv vai pa tālruni 25885999.

Katrā ziņā aicinām jūs apmeklēt iepazīšanās lekciju! Vairāk lasiet ŠEIT

Pieteikties