# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Kundalini joga dod mums pieeju resursu noliktavai, lai veidotu savu ķermeni un prātu. Ķermenis ir instruments, caur kuru mēs saņemam taustāmu pieredzi. Ja mēs cienām un rūpējāmies par to, tad mums ir plašākas iespējas izbaudīt pieredzi un vadīt savu dzīvi efektīvāk.

Varat iztēloties, ka ķermenis ir tehnoloģiski augsti attīstīts automobilis. Jums jāuzpilda to ar īpaši kvalitatīvu degvielu, lai tas darbotos nevainojami. Jums regulāri jābrauc uz autoservisu, lai nomainītu eļļu un izietu tehnisko apskati. Jums par to jārūpējas un tas jāmīl.

Mums jāizturas pret savu ķermeni tik pat labi, kā mēs izturētos pret šādu mašīnu. Tas ir vienīgais transports, ar kuru mēs varam braukt, un tas, nenoliedzami, ir tehnoloģiski augstu attīstīts. Mācības ir lietotāju instrukcija, ko var nepareizi izmantot. Mūsu apziņa, treniņi un apņemšanās bieži vien ir nepilnīgas, tāpēc mēs pilnīgi neizmantojam ķermeņa un prāta iespējas. Mēs ēdam neregulāri un bieži neveselīgi. Mēs ejam vēlu gulēt un vēlu ceļamies. Mēs izturamies pret savu ķermeni, kā pret lētu auto. Mēs piesārņojam vārstus un aizmirstam par mūsu lielajām tehniskajām iespējām. Mūsu gadījuma rakstura ļaunprātīgas darbības pret sevi pārveidojas hroniskos sliktos ieradumos. Mēs sākam slimot, izejam no līdzsvara, kļūstam neprognozējami un neuzticamies pat paši sev.

Regulāra Kundalini jogas prakse ļauj mums būt ciešā saskarsmē ar savām „augstajām tehnoloģiskajām" dotībām. Mums būs vieglāk izturēties pret sevi labi. Mēs mēreni ēdam, mēreni guļam, mēreni nodarbojamies ar jogu un tā mēs rodam līdzsvaru un labklājību.

Izvēlēties nodarbības datumu un pieteikties >> lasīt tālāk