# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Dāmu nometne 2018

"Būt Autentiskai"

Nometne notiks no 10. - 12. augustam, 2018.

Dāmu nometnes gadu no gada piedāvā drošu vidi, kurā ļauties radošai sevis izpētei - sievietes attiecībām ar dažādajiem savas dzīves aspektiem - mīlestību, sievišķību, pirmatnējo dabu, seksualitāti un attiecībām utt. Šīs 7. vasaras nometnes temats ir autentiskums, kas dažādos kontekstos tiek saprasts kā dabiskums, pilnīga klātbūtne un patiesums. Par autentisku var uzskatīt sievieti, kas atļaujas būt viņa pati gan savās spontānajās reakcijās, gan uzvedībā, kas var neizlikties zinošāka nekā viņa ir un nespēlēt jūtas, kuras viņa nejūt. Būt autentiskām- tas var būt izaicinoši un pat neiespējami sociālās vides noteiktajās situācijās, tādēļ mēs aizbraucam, lai to atļautos...
Šoreiz šajā izpētē dosimies balstoties autentiskās kustības dotajā struktūrā - meklējot un ļaujoties impulsiem, kas var rasties sajūtās, jūtās, tēlos vai atmiņās, ļaujot ķermenim mūs kustināt un piedzīvot primāru radošumu. Par to Maslovs ir teicis: "primārais radošums ir mūsu psihes vajadzība ļauties neapzinātajam, izveidot kontaktu ar savu ES un būt spontānam, radošam, spēlēties, fantazēt un ienest jaunradi savā dzīvē".  Ļausim lai deja, kustība, māksla un daba, un kopā būšana palīdz mums šai procesā.

Mēs aicinām jūs atļauties pateikt visiem „es aizeju”, lai iedotu nedalītu laiku sev paviesoties savas dvēseles mājā, atjaunot savus spēkus, iedvesmoties un atkal atgriezties…

Nometnes programma

Nometne notiks latviešu valodā.

Piektdiena, 10. augusts

17:30 - 18:30

Ierašanās, iekārtošanās


18:30 - 19:00

Vieglas vakariņas


19:00 - 21.00

Iepazīšanās nodarbība

Indra un Ilze

21:00 - 0:00

Pirts (pēc izvēles)

 


 


Sestdiena, 11. augusts

6.30-7.00

Celšanās


7.00 - 8.20

Rīta vingrošana, meditācija


8.30 - 9.45

Brokastis un brīvais laiks


9.45 - 13.00

Deju un kustību un mākslas terapijas sesija

Indra un Ilze

13.15 - 14.45

Pusdienas, brīvais laiks dabā, pastaigas


15.00 - 18.00

Deju un kustību un mākslas terapijas sesija

Indra un Ilze

18.00 - 19.00

Vakariņas, viegla maltīte


19.15 - 21.45

5 Ritmu Deja

Indra

21.45 - 22.30

Vakara tēja, uzkodas


22:30 - 0:00

Pirts (pēc izvēles)

 

Svētdiena, 12. augusts

6.30-7.00

Celšanās


7.00 - 8.20

Rīta vingrošana, meditācija


8.30 - 9.45

Brokastis un brīvais laiks


9.45 - 13:00

Deju un kustību un mākslas terapijas sesija

Indra un Ilze

13.15 - 14.30

Pusdienas, brīvais laiks dabā, pastaigas


14.30 - 16.00

Noslēguma sesija

Indra un Ilze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dāmu nometnes vadītājas

Indra Majore-Dūšele - deju un kustību terapija

Indra pēc pamata izglītības ir klīniskā psiholoģe. Tālākizglītība psihoterapijā ir bijusi saistīta ar Francijas psihoorganiskās analīzes skolu, Zviedrijas Moreno psihodrāmas institūtu un Amerikas Veselības alianses vadītu izglītības programmu vardarbības pret bērnu jautājumos. Daudzās izglītības programmas ir bijis ceļš pretim deju un kustību terapeita kvalifikācijai, ko Indra izjūt kā savu īsteno profesionālo identitāti.

Indrai ir vairāk kā 15 gadus ilga klīniskā darba pieredze, strādājot kā psiholoģei un psihoterapeitei ar bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem psihiskās veselības aprūpes institūcijās un privātpraksē.

Ilze Dreifelde - mākslas terapija un psiholoģija

Ilze ir psiholoģe un mākslas terapeite, ar 16 gadu pieredzi psiholoģiskajā konsultēšanā darbā gan individuāli, gan ar grupām. Vairāku publikāciju autore, grāmatu par mākslas terapiju un supervīziju līdzautore. Viespasniedzēja Rīgas Stradiņa universitātē un Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA. Psiholoģes un vizuāli plastiskās mākslas terapeites privātprakse centrā „Miervidi”.

Nometnes norises vieta

Privāts retrītu komplekss "Ievlejas", Naukšēnu novadā

Nakšņošana: Viesu nama istabās, pieaugušajiem domātās divstāvu gultās.

Nokļūšana uz nometni: Visērtāk ir doties ceļā uz nometni ar auto, ir pieejams arī sabiedriskais transports. Mums ir jauka tradīcija - mēs aptaujājam dalībniekus, kas brauc uz nometni ar personīgo auto un daudzi vēlas paņemt līdzi ceļabiedrus, jo tā ir iespēja iepazīties jau pirms nometnes. Ja jums ir nepieciešama papildus informācija par sabiedrisko transportu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Līdzi jāņem: gultas veļa, maiņas apavi, ērts apgērbs, dažādiem laika apstākļiem piemērots apģērbs nodarbībām brīvā dabā.

Nometnes cena: 155 EUR, piesakoties pēc 1. jūlija - 165 EUR

Reģistrācijas noteikumi

Lai reģistrētos nometnei jums ir jāpiesakās un jāapmaksā pilna nometnes dalības maksa vai reģistrācijas maksa:

  • Līdz 1. jūlijam reģistrācijas maksa 55 EUR un atlikusī dalības maksa 100 EUR, jāiemaksā līdz 15. jūlijam. 
  • Pēc 1. jūlija reģistrācijas maksa 55 EUR un atlikusī dalības maksa 110 EUR, jāiemaksā līdz 2. augustam.

Pēc pieteikuma saņemšanas jums tiks nosūtīts rēķins.

Piesakot savu dalību nometnē, es piekrītu sekojošiem reģistrācijas un dalības atcelšanas nosacījumiem.

Iemaksas netiek atlīdzinātas, taču dalības vietas var tikt nodotas citiem. Iemaksu atlīdzināšana tāpat neattiecas uz novēlotu ierašanos, agrīnu izstāšanos vai neierašanos pasākumā. Visi pasniedzēji ir apstiprinājuši savu dalību nometnē, taču programmas izkārtojums var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Izmaiņas programmā neietekmē atcelšanas un atlīdzināšanas noteikumus.

Pieteikties