# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Miervidi filozofija

Šeit var sastapties dažādu krāsu uzskati, veidot dialogu un savstarpēji bagātināties.

Mēs ieaicinām zem viena jumta zināšanas par cilvēka apziņu, prātu, ķermeni, veselību , uzturu un dzīves piepildījumu.

Mēs ticam, ka dažādās kultūrās var atrast vērtīgas zināšanas, kas mūs var padarīt stiprākus, veselīgākus un laimīgākus, tāpēc pie mums jūs varat sastapt gan senlatviešu tradicionālās zināšanas par saulgriežu rituālu nozīmi, ārstniecības augiem un tml., gan austrumos gadu tūkstošos uzkrātās zināšanas par ķermeni, prātu un dvēseli.

Blakus šīm senajām zināšanām, mēs piedāvājam rietumu psiholoģijas jaunākās atziņas un modernākos sevis izziņas un terapijas veidus.

Mēs ticam katra cilvēka spējai sevi apzināties, izprast, attīstīt un pilnveidot, tāpēc piedāvājam pakalpojumus no tik dažādām, reizēm pat pirmajā brīdī šķietami nesavienojamām jomām. Jums ir iespējas atrast savu metodi, kā atjaunot spēkus un pilnveidoties.

Esam pavadījuši vairāk kā 10 gadus sniedzot psiholoģisko palīdzību cilvēkiem,  piedalījušies neskaitāmos personības attīstības semināros un apmācībās, tāpēc zinām kā zemas kvalitātes speciālisti un mācības var kaitēt. Mūsu centra filozofojas galvenais princips ir piedāvāt augsti kvalitatīvus pakalpojumus, kas nerada kaitējumu psihei un ķermenim.