# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Sistēmiskās konstelācijas metode

2015. gada 12. septembris

Norises laiks: 10.00 - 16.00

Semināra dizains ir veidots tā, lai paplašinātu dalībnieku spēju sevi apzināties izmantojot sistēmiskās konstelācijas metodi. Sistēmiskās konstelācijas semināri sniedz jums profesionālu instrumentu darbam un vienlaicīgi kalpo par lielisku pašpieredzes instrumentu.

Seminārs sniedz jaunu skatu punktu klātesošajiem uz personīgo biogrāfiju, tas ļauj jums uzlabot savas prasmes strādāt ar dažāda rakstura un personības tipa klientiem.

Viens no semināra mērķiem ir demonstrēt jums „Sistēmiskās konstelācijas” metodi, kā līdzekli, lai veiktu situācijas analīzi un vizualizāciju profesionālajā darbā, praksē ar grupām un klientiem.

Lai saņemtu profesionālu padomu dalībnieki tiek aicināti piedāvāt darbam savu klientu gadījumus vai arī risināt jautājumus no savas dzīves.

Semināra mērķa auditorija ir ikviens, kura profesionālā darbība ir saistīta ar cilvēkiem. Sistēmiskā kostelācijas metode var īpaši noderēt psihologiem, psihoterapeitiem, terapeitisko grupu vadītājiem, konsultantiem un mediatoriem. Seminārs būs noderīgs arī tiem, kas pārvalda ģimenes konstelācijas metodi, jo katrā seminārā tiek demonstrētas jaunas tehnikas, ko iespējams izmantot darbā ar dažādām problēmsituācijām.

Semināra laikā dalībniekiem ir iespēja risināt gan darba, gan personiska rakstura situācijas, izmantojot sistēmiskās konstelācijas metodi.

Semināru vadīs Aloizs Leiendekers (Aloys Leyendecker): mediators ar vairāk kā 15 gadu pieredzi mediācijā un mediācijas apmācību vadīšanā, Mediācijas treneris University of Applied Sciences Erfurt, ģimenes psihoterapeits ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, BMWA, BAFM, IM apmācību vadītājs, diplomēts pedagogs. AL-Institut (Vācija) dibinātājs (www.mediationALInstitut.de)

Dalībnieki

Lai gan sistēmisko konstelāciju savā darbā izmanto profesionāļi, kas strādā ar klientu grupām, piemēram, psihologi, grupu terapeiti, supervizori, mediatori, vadības un personāla speciālisti, mūsu pieredze liecina, ka šī izglītība var kalpot par bagātinošu pieredzi visdažādāko jomu interesentiem. Mūsu programmu ir absolvējuši kā minētie profesionāļi, tā arī juristi, uzņēmēji, pedagogi un citi interesenti, kas strādā stresainos apstākļos un vēlas kursus, kas tiem palīdzētu sastrādāties ar citiem un risināt aktuālās situācijas efektīvāk.

Mūsu pieredze liecina, ka profesionāļi no dažādām jomām mācoties kopā palīdz viens otram plašāk ieraudzīt sitēmiskās konstelācijas metodes iespējas.

(angl. constallation – konstelācija, uzstādījums, izvietojums)

 

Seminārs tiek piedāvāts par īpašu cenu ar 50% atlaidi, lai iepazīstinātu jūs ar Sistēmiskās konstelācijas metodi un izglītības programmu *.

Semināra cena: 60 EUR 30 eiro

 

* Jūs saņemsiet sertifikātu un šis seminārs jums dos iespēju aizstāt kavējumus izglītības programmā, ja tādi būs.

Semināra norises vieta: Mācību centrs Miervidi, Sapieru iela 1A-1, Rīga

Tiks nodrošināts tulkojums no vācu uz latviešu valodu.

Neskaidrību gadījumā, rakstiet uz sveiks@miervidi.lv vai zvaniet pa tālruni 25885999

Pēc pieteikuma semināram, mēs Jums nosūtīsim rēķinu elektroniski.

Pieteikties