# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Komunikācija pārī un starp paaudzēm

2018. gada 12. jūnijs

Norises laiks: 18.00 - 21.00

Praktisks seminārs ar vingrinājumiem un ģimenes izvietojumu. Dalībniekiem būs iespēja analizēt savu komunikācijas veidu, saskatīt komunikācijas lamatas, negatīvās komunikācijas jomas un mācīties mērķtiecīgu un laipnu komunikāciju pārī un starp paaudzēm.

Būs daudz praktisku piemēru, tiks izmantas dažādas problēmrisināšanas tehnikas, tai skaitā sistēmiskā izvietojuma metode. Semināra dalībniekiem būs iespēja saskatīt savas komunikācijas lamatas, attīstīt mērķtiecīgu un laipnu komunikāciju.

Semināra mērķa auditorija ir ikviens, kuru interesē personīgās izaugsmes un attīstības jautājumi, kuru interesē izpētīt pāra attiecību modeļus un personisko ģimenes sistēmu. Seminārs būs noderīgs arī ikvienam, kura profesionālā darbība ir saistīta ar cilvēkiem.

Pasniedzējs


Aloizs Leiendekers (Aloys Leyendecker), mediators, diplomēts vācu pedagogs, dzimis 1948. Gadā vīndaru ģimenē Pīsporā, kas jau 2000 gadu ir slavena ar vīna darīšanas tradīcijām. Studējis pedagoģiju, psiholoģiju un teoloģiju Trīrā, apguvis ģimenes konsultēšanu un ilgus gadus strādājis ar jauniešiem un ģimenēm.

Pēc izglītības iegūšanas ģimenes un komercmediācijā, 1998. gadā nodibinājis Al-Institut für Mediation und Konfliktberatung un darbojies kā pašnodarbināts mediators. Ir mediācijas un konflikrisituāciju vadības un risināšanas apmācības vadītājs Vācijā (kopš 1999. gada Erfurtes Lietišķo zinātņu augstskolā), Latvijā (Rīgā) un Krievijā (Sanktpēterburgā). Grāmatu “Konfliktu vadība” un "Šķiršanās: pārdomas, pieredze, padomi" (izd. Apgāds “Jumava”) autors.

Semināra cena:  30 EUR

Seminārs tiks tulkots uz latviešu valodu.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi!

Pieteikties