Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Seminārs - Mīlestība un seksualitāte

2017. gada 21. jūlijs

Norises laiks: 17.00 - 21.00

Mīlestība un seksualitāte ir dziļš pārdzīvojums cilvēka dzīvē. Tas ir viens no galvenajiem tematiem arī psiholoģiskajā konsultēšanā, jo īpaši tādēļ, ka mīlestību un seksualitāti cilvēki uztver un izdzīvo atšķirīgi. Turklāt bieži pastāv viedoklis, ka mīlestība nekad nebeigsies, ka valdīs mūžīga uzticība un būs nepārtraukti laimīga seksuālā dzīve.

Seminārā aplūkosim dažādas mīlestības formas, runāsim par to, kā tās izpaužas ģimenes musturos un pāru attiecībās, un kādi konflikti no tā rodas. Meklēsim atbildi uz jautājumu, kāda ir saistība starp mīlestību un seksualitāti.

Izmantojot sistēmiskās konstelācijas metodi – strādāsim praktiski. Analizēsim konkrētus piemērus, veidojot sistēmiskos izvietojumus ģimenēs un pāru attiecībās.

Sistēmiskās konstelācijas metode pēdejo 10 gadu laikā sāk ieņemt aizvien lielāku lomu ar ģimeni un organizācijām saistīto problēmu risināšanā. Tā ir metode, kas atklāj sistēmu teoriju praksē, tā dod iespēju mainīt attiecības un notikumu attīstības gaitu pretī lielākam līdzsvaram.

Seminārs sniegs jums iedvesmu, iespēju paraudzīties savādāk uz savu un citu cilvēku dzīves pieredzi, kā arī palīdzēs dziļāk izprast personisko jautājumu risināšanu.

Semināra vadītājs:

Aloizs Leiendekers (Aloys Leyendecker), diplomēts pedagogs, ģimenes konsultants un mediators AL-Institut dibinātājs, kopš 1997. gada pašnodarbināts mediators, mediācijas apmācības vadītājs Vācijā (kopš 1999. gada Erfurtes Lietišķo zinātņu augstskolā), Latvijā (Rīgā) un Krievijā (Sanktpēterburgā). Grāmatas “Konfliktu vadība” (izd. Apgāds “Jumava”, 2016.g.) autors.

Norises laiks: 2017. gada 21. jūlijs, plkst. 17.00-21.00

Norises vieta: Jūrmala, Lielupe, Bulduru prospekts 97 (19.līnija).

Semināra cena: 35 EUR

Tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Vietu skaits ierobežots, tikai 10-12 dalībnieki, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!

Pieteikties