# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Seminārs - Vara un atbildība

2018. gada 22. maijs

Norises laiks: 18.30 - 21.30

Uzņēmumos, organizācijās un sabiedrībā nemitīgi pieaug pārmaiņu intensitāte. Līdzšinējās vadības struktūras ir novecojušas un neatbilst jaunajai situācijai. Daudzi vadītāji pretojas jaunu struktūru ieviešanai, daži neredz mērķus, un citi nezina, kā īstenot atbildīgu vadību un veidot cieņpilnu darba vidi. Seminārā tiks piedāvāti ieteikumi un risinājumi vadītājiem, kā nodrošināt mūsdienīgu uzņēmuma vai organizācijas vadību.

Seminārā tiks izmantotas mediācijas un sistēmiskās konstelācijas pieejas problēmjautājumu praktiskai analīzei un risināšanai.

Semināra vadītājs:

Aloizs Leiendekers (Aloys Leyendecker), mediators, diplomēts vācu pedagogs, dzimis 1948. Gadā vīndaru ģimenē Pīsporā, kas jau 2000 gadu ir slavena ar vīna darīšanas tradīcijām. Studējis pedagoģiju, psiholoģiju un teoloģiju Trīrā, apguvis ģimenes konsultēšanu.

Pēc izglītības iegūšanas ģimenes un komercmediācijā, 1998. gadā nodibinājis Al-Institut für Mediation und Konfliktberatung un darbojies kā pašnodarbināts mediators. Ir mediācijas un konfliktsituāciju vadības un risināšanas apmācības vadītājs Vācijā (kopš 1999. gada Erfurtes Lietišķo zinātņu augstskolā), Latvijā (Rīgā) un Krievijā (Sanktpēterburgā). Grāmatu “Konfliktu vadība” un "Šķiršanās: pārdomas, pieredze, padomi" (izd. Apgāds “Jumava”) autors.

Norises vieta: Norises vieta Jūrmala, Lielupe, Bulduru prospekts 97 (19.līnija).

Semināra cena: 30 EUR

Tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Vietu skaits ierobežots (10-12 dalībnieki), tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!

Pieteikties