Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Cigun 1. pakāpes izglītība

2018. gada 24. februāris

Norises laiks: 10.00-15.00

Džun Juaņ Cigun

Jēdziens „ Cigun ” ķīniešu valodā tiek aprakstīts ar diviem hieroglifiem „Ci” un ”Gun”. „Ci” nozīmē iekšējā enerģija, bet ”Gun” – darbs, tātad Cigun tiešā nozīmē ir darbs ar iekšējo enerģiju.

Šo dzīvības enerģiju hinduisti dēvē par prānu, ķīnieši par ci, bet japāņi par ki. Iekšējai enerģijai ir milzīga nozīme: atjaunojot dzīvības enerģiju, cilvēks kļūst vesels un spēcīgs, jo tieši enerģijas trūkums ir slimību cēlonis. Papildinot un pilnveidojot šo iekšējo enerģiju, cigun praktizētājs spēj ne tikai nostiprināt veselību, bet arī palēnināt novecošanās procesu, pagarināt dzīvi, attīstīt radošās spējas, nostiprināt garu un dziļāk izzināt pasauli. Ar Cigun cilvēks kļūst mierīgs, jo iemācās pārvarēt traucējušās domas un emocijas. Nodarbībās mēs apgūsim vienkāršus paņēmienus, kas ļauj uzņemt dzīvības enerģiju no apkārtējās vides, to līdzsvarot un pilnveidot.

cigun seminars

Džun Juaņ Cigun sistēma pieder pie Cigun augstākajiem līmeņiem. Tā neprasa kļūt par ķīnieti, bet gan padara mūsu pasaules redzējumu pilnīgāku, tā nav saistīta ne ar kādu reliģiju, tai nav nekādu ideoloģisku mērķu. Cilvēks Cigun mācībā tiek aplūkots kā vienota Visuma daļa, kas ir ar to nesaraujami saistīta un darbojas kopā ar dabu, ar Debesu un Zemes spēkiem. Bet tā taču ir kādreiz bijis arī pie mums, Latvijā, tikai mēs to esam piemirsuši.

Džun Juaņ Cigun izglītības 1. pakāpes seminārā uzzināsiet par U-Sin piecu pimelementu sistēmu, kas izskaidro arī dažādu emociju ietekmi uz mūsu iekšējiem orgāniem. Jūs apgūsiet vienkāršākos savas enerģijas sabalansēšanas un savas pašsajūtas uzlabošanas paņēmienus. Seminārs ir veidots tā, lai jūs varētu apgūt, gan Cigun pamatus, gan nostiprināt praksi.

Cigun 1. pakāpes - Izglītības norises datumi:

(viens seminārs notiek 2 dienas! Pārējiem datumiem ir informatīvs raksturs!)

 

2018. gadā

  • 6. un 7. janvārī no 10.00-15.00
  • 24. un 25. februārī no 10:00 - 15:00
  • 7. un 8. aprīlī no 10:00 - 15:00

Vairāk par Cigun 2. pakāpi lasies ŠEIT >>

Cena: 90 eiro (semināra cenā iekļautas 2 semināra dienas + 3 cigun nodarbības); atkārtots apmeklējums 45 eiro, kā arī pensionēta vecuma cilvēkiem un studentiem 20% atlaide (72 eiro)

Pasniedzēja:

Vita Riekstiņa >> lasīt tālāk

Vairāk informācijas un pieteikšanās:

pie Vitas Riekstiņas zvanot 29143930 vai rakstot uz e-pastu: vita.riekstina@gmail.com

Pieteikties