# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Supervīzija par tematu - Pāri

2017. gada 28. augusts

Norises laiks: 18.30 - 21.00

Supervīzija tiek organizēta visiem interesentiem, kuri vēlas iedziļināties pāru attiecību izpētē. Ģimenes psihologs un mediators Aloys Leyendecker aicinās dalībniekus pieteikt dažādas attiecību problēmsituācijas un piedāvās tās risināt ar savu palīdzību.

Pieteiktās situācijas tiks risinātas pielietojot konfliktu menedžmentu, mediāciju, sistēmiskās konstelācijas metodi, kā arī citas pieejas un grupu darba metodes.
Pasākuma gaitā uzmanība tiks pievērsta situāciju analīzei un izspēlei, atsevišķos gadījumos tiks sniegtas teorētiskas atbildes, taču biežāk situācijas tiks risinātas uz vietas iesaistot klātesošos dalībniekus.
Aloys Leyendecker specializācija ir darbs ar augsta līmeņa emocionāliem konfliktiem. Lektora praksē ir novadītas vairāk, kā 400 mediācijas lietas, dažas no tām ilgušas 1-2 reizes, bet dažas pat 5 un 6 gadu garumā, viņa izglītība ietver ģimenes psihoterapiju un pedagoģiju. Pēdējo gadu intensīvā pieredze strādajot ar mediācijām uzņēmumos Latvijā viņam palīdz labāk izprast Latvijas darba vides specifiku un sniegt ieguldījumu konfliktu menedžmenta dažādajās jomās.

Dalībnieki ir aicināti iepriekš apdomāt darba situācijas par kurām vēlētos saņemt supervīziju.

Supervīziju vadīs

Aloys Leyendecker

Mediators ar vairāk kā 15 gadu pieredzi mediācijā un mediācijas apmācību vadīšanā, Mediācijas treneris University of Applied Sciences Erfurt, ģimenes psihoterapeits, BMWA, BAFM, IM apmācību vadītājs, diplomēts pedagogs. AL-Institut (Vācija) dibinātājs.

Aloys Leyendecker, Im Landkapitel 12, 54498 Piesport

Tel. 06507/701580, eMail: ALInstitut@t-online.de, www.mediationALInstitut.de

Norises vieta: Jūrmala, Lielupe, Bulduru prospekts 97 (19.līnija).

Cena: 25 EUR Pasākumu organizē Aloys Leyendecker personīgi, tāpēc samaksa par semināru veicama uz vietas pirms semināra.

Tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Vietu skaits ierobežots līdz 10 dalībniekiem, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!

Pieteikties