# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Meditācijas rīti svētdienās

2018. gada 7. oktobris

Norises laiks: 8:00 - 9:30

Šī ir iespēja satikties un pameditēt kopā ar citiem cilvēkiem, kuriem interesē un patīk meditācija. Šī ir iespēja uzturēt savu praksi un gūt atbalstu no satikšanās ar domu biedriem.

Ņemiet vērā, ka šis ir pasākums interesentiem ar pieredzi meditācijā, jo pasākuma laikā netiks mācīta meditācija un netiks sniegtas meditācijas instrukcijas.

 

Norises kārtība:

8:00 - 8:15 Ierašanās un iekārtošanās meditācijas zālē

8:15 - 9:00 Kopīga meditācija sēžot klusumā

9:00 - 9:30 Kopīgas sarunas pie tējas tiem, kam ir laiks un vēlēšanās aprunāties

! Ja Miervidos nav ieplānots nākamais pasākums un atbildīgajam organizatoram ir laiks, tad sarunas pie tējas var ieilgt līdz 10:00 vai 10:30.

 

Pasākumu rīko Centrs Miervidi sadarbībā ar Latvijas Teravādas Budisma biedrību.

 

Rituāli

Sakarā ar to, ka viens no pasākuma rīkotājiem ir Latvijas Teravādas Budisma biedrība, tad pasākuma laikā tiks izvietota Budas statuete, iedegtas sveces un tie, kas vēlēsies, pirms meditācijas paklanīsies trīs reizes, kā tas pieņemts meditācijās Budisma tradīcijā. Pasākums nav reliģiska rakstura un piedalīšanās rituālos ir brīprātīga. Pasākums nav domāts tikai dalībniekiem, kuriem interesē budisms, bet rituāls tiek ievērots, lai dalībniekiem, kuriem tas patīk un ir svarīgs, būtu iespēja to veikt.

 

Katru reizi dalībniekus sagaidīs, kāds no pasākuma organizatoriem:

Sandis K. Dūšelis, Edmunds Broks, Kaspars Krauklis, Evija Apine, Indra Majore-Dūšele vai vēl kāds cits.

 

Ieeja pasākumā ir bez maksas

Ja vēlaties, tad varat veikt brīvprātīgu ziedojumu telpu uzturēšanai, tējai un tml. Varat paņemt līdzi, kādu našķi pie tējas :)

Pieteikties