# Miervidi

 

Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Komunikācija pāra attiecībās, seminārs - Tu mani nesaproti

2018. gada 7. aprīlis

Norises laiks: 10.00 - 17.00

Komunikācija pārī ir sarežģīta un nav iedomājama bez emocijām. Svarīga nozīme komunikācijā ir pareizai valodai, vārdiem, uzsvaram un balss tonim. Kad vīrietis saka sievietei: “Mana māte gatavo labāk!”, viņa var pārprast šo izteikumu un uztvert kā savu prasmju un personības noniecinājumu, lai gan vīrietis tā nemaz nav domājis.
Seminārā aplūkosim dažādus komunikācijas veidus un analizēsim, kā norisinās un kā mainīt pāra komunikāciju. Būs daudz praktisku piemēru, izmantosim dažādas tehnikas, arī sistēmiskā izvietojuma metodi. Semināra dalībniekiem būs iespēja saskatīt savas komunikācijas lamatas, attīstīt mērķtiecīgu un laipnu komunikāciju.

Semināra mērķa auditorija ir ikviens, kuru interesē personīgās izaugsmes un attīstības jautājumi, kuru interesē izpētīt pāra attiecību modeļus un personisko ģimenes sistēmu. Seminārs būs noderīgs arī ikvienam, kura profesionālā darbība ir saistīta ar cilvēkiem.

Pasniedzējs


Aloizs Leiendekers (Aloys Leyendecker), mediators, diplomēts vācu pedagogs, dzimis 1948. Gadā vīndaru ģimenē Pīsporā, kas jau 2000 gadu ir slavena ar vīna darīšanas tradīcijām. Studējis pedagoģiju, psiholoģiju un teoloģiju Trīrā, apguvis ģimenes konsultēšanu un ilgus gadus strādājis ar jauniešiem un ģimenēm.

Pēc izglītības iegūšanas ģimenes un komercmediācijā, 1998. gadā nodibinājis Al-Institut für Mediation und Konfliktberatung un darbojies kā pašnodarbināts mediators. Ir mediācijas un konflikrisituāciju vadības un risināšanas apmācības vadītājs Vācijā (kopš 1999. gada Erfurtes Lietišķo zinātņu augstskolā), Latvijā (Rīgā) un Krievijā (Sanktpēterburgā). Grāmatu “Konfliktu vadība” un "Šķiršanās: pārdomas, pieredze, padomi" (izd. Apgāds “Jumava”) autors.

Iepazīšanās cena:  39 EUR

Seminārs tiks tulkots uz latviešu valodu.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi!

Pieteikties