Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Aktuālā informācija

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un ievērojot tā ietvaros nepieciešamos piesardzības pasākumus, informējam, ka uz laiku esam veikuši izmaiņas savā darbībā.

Kursi, kuriem pieejami tālmācības formāti, tiks nodrošināti attālināti, savukārt pārējie semināri un kursi tiek uz laiku atcelti.

Apzinātības prakses nodarbības tiks nodrošinātas attālināti. Mēs esam papildinājuši tālmācības kursa saturu ar divām šai situācijai aktuālām lekcijām: “Būt draugos ar bailēm, raizēm un trauksmi” un “Apzināta bērnu audzināšana” tiem, kam šajā situācijā ir jādomā, kā pavadīt laiku ar bērniem. Tuvākajās dienās visiem dalībniekiem tiks izsūtītas personiski adresētas vēstules ar piekļuvi tālmācības lekcijām un materiāliem.

Arī visiem dalībniekiem, kas pieteikušies apzinātības kursiem no aprīļa mēneša, tiks nodrošinātas tālmācības lekcijas un konsultācijas, kā arī iespēja kursus apmeklet klātienē, tad, kad tāda iespēja radīsies. Tuvākajās dienās visiem dalībniekiem tiks izsūtītas personiski adresētas vēstules.

Visi kursa “Garīguma vēsture” dalībnieki tiks nodrošināti ar iespēju noklausīties lekcijas tālmācībā.

Cigun klātienes nodarbības, kā arī pārējie klātienē izziņotie pasākumi tiek uz laiku atcelti.

Mēs sekosim līdzi notikumu attīstībai un ceram, ka drīzumā varēsim Jums piedāvāt jaunus klātienes semināru norises datumus.

Par psiholoģiskajām konsultācijām psihoterapeiti ar Jums sazināsies personiski, lai vienotos par konsultāciju norisi attālināti vai klātienē.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jūs esat reģistrējušies kursiem un neesat saņēmuši no mums ziņu līdz 18. martam, lūdzu, atrakstiet mums uz epastu sveiks [at] miervidi.lv

Mobilajā lietotnē MIERVIDI

Tuvākajās dienās būs pieejamas vairākas bezmaksas apzinātības meditācijas, kas palīdzēs līdzsvaroties pandēmijas krīzes izraisītā stresa apstākļos.

Rūpēsimies viens par otru kopā!