Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Pārstrādāšanās izaicinājumi un līdzsvarota darba diena

Reizēm mums šķiet, ka pietiktu tikai ar pāris naktīm kārtīga miega, lai varētu atgriezties iepriekšējā darba ritmā, bet tad ar nožēlu atklājam, ka nogurums tomēr nepāriet.

Tas, ka veicamo darbu saraksts škietami nebeidzas un nav enerģijas ar to tikt galā, ir izaicinājums daudziem no mums. Viegla aizkaitināmība un nevēlēšanās veikt vienkāršas ikdienas darbības ir tikai viena no izdegšanas pazīmēm.

Semināra laikā kopīgi izpētīsim cēloņus, kas mūs ierauj pārstrādāšanās ciklā.

Piedāvāsim jums radošus risinājumus, kā izpētīt savu darba dienu, lai rezultātā būtu iespēja to pārkārtot.

Dalīsimies ar idejām un praktiskiem vingrinājumiem, kā atjaunot enerģiju un līdzsvarot prātu.

Semināra otrajā daļā aplūkosim risinājumus, kā izveidot apzinātu un līdzsvarotu darba dienu. Padalīsimies ar savu Latvijas uzņēmumos gūto pieredzi.

Visi dalībnieki saņems dāvanā mobilās lietotnes Miervidi divu nedēļu abonementu, lai pēc semināra būtu iespēja nostiprināt jauniegūtās prasmes ar audio meditāciju palīdzību.

Jau 1979. gadā Masačusetsas Universitātē Džons Kabat-Zins izstrādāja Apzinātībā balstītu stresa samazināšanas programmu (Mindfulness based stress reduction - MBSR), kas bija pirmā šāda veida programma pasaulē, un aizsāka apzinātībā balstīto intervenču efektivitātes pētījumus. Šobrīd ir iegūti pierādījumi, ka apzinātības prakse ir efektīva depresijas un trauksmes simptomu samazināšanā, kā arī tā palīdz cilvēkiem tikt galā ar psiholoģisko distresu, ko rada hroniskas slimības, sāpes u.c. dzīves izaicinājumi.

Daudzas tādas pasaulē zināmas kompānijas, kā Apple, General Mills, Yahoo, Procter & Gamble, Deutcshe Bank, Carlsberg, IF u..c. apmāca savus darbiniekus apzinātības prakses pamatprincipos, lai vairotu darbinieku produktivitāti, radošumu, spēju tikt galā ar stresu un slimībām, kā arī, lai uzlabotu apmierinātību ar darbu kopumā.

Kopš 2013.gada mūsu apzinātības kursus un lekcijas Latvijā ir apmeklējuši vairāki tūkstoši dalībnieku.

Mūsu klientu vidū ir tādi Latvijas uzņēmumi, kā If Latvija, SEB banka, Latvijas finieris, Maxima Latvija, Tele 2, Swedbanka, Cēsu alus, kā arī augstākā līmeņa vadītāji no valsts pārvaldes.

Semināru vadīs

Indra Majore-Dūšele, Mg.Psych, Mg.Ves.Apr., PhD pretendente un Sandis K. Dūšelis, Mg.Psych. ir pieredzējuši psihologi-psihoterapeiti un meditētāji ar vairāk kā 20 gadu pieredzi klīniskajā darbā un apzinātības praksē.

Semināra cena: 15 eiro

Šajā tiešsaistes semināru ciklā tiks piedāvāti vairāk kā 20 semināri. Iepazīties ar visiem tematiem varat šeit.

Piesakoties semināram Jūs piekrītat Reģistrācijas noteikumiem

Pieteikties