Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Apzinātības nodarbību reģistrēšanās un dalības noteikumi

1. Visas nodarbības dalībniekiem ir pieejamas bezmaksas.

Reģistrācija nodarbībām
2. Visiem dalībniekiem ir jāpiesakās nodarbībām iepriekš.

3. Ja ir izziņots konkrēts pieteikšanās laiks un datums, tad pieteikumi, kas saņemti pirms izziņotā datuma un laika netiek pieņemti. Vērā tiek ņemti tikai pieteikumi, kas saņemti uzreiz pēc norādītā pieteikšanās laika.
4. Reģistrēties iepriekš ir iespējams interneta vietnē www.miervidi.lv pie attiecīgā nodarbību kursa apraksta aizpildot pieteikuma formu vai arī zvanot pa tālruni 25885999. Pieteikumi, kas saņemti, kā vienkāršs epasts vai SMS ziņas veidā netiek reģistrēti.

5. Dalībniekiem veicot reģistrāciju tiešsaistē vai pa tālruni ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jānorāda tajā prasītā informācija. Personas dati tiek ievākti saskaņā ar Privātuma politiku.

6. Dalībniekiem, kuri apmeklē klātienes nodarbības ir jāparakstās dalībnieku sarakstā, savukārt tiešsaistes nodarbību dalībnieku piedalīšanās tiek fiksēta veicot tiešsaistes dalībnieku saraksta (katra dalībnieka pilns vārds, uzvārds) un dalībnieka foto fiksāciju. Tiešsaistes dalībniekiem obligāti nodarbībai ir jāreģistrējas ar pilnu savu vārdu un uzvārdu. Saskaņā ar projekta specifikāciju tiešsaistes nodarbību laikā tiek veikta dalībnieku foto fiksācija. Atsevišķas nodarbības tiek ierakstītas arī video formātā, taču ieraksti ar skaidri redzamiem nodarbības dalībniekiem publiski netiek izmantoti.

7. Dalībniekiem ir iespēja pieteikties un reģistrēties katrai nodarbībai atsevišķi. (Jelgavas novada nodarbībās dalības priekšroka ir tiem dalībniekiem, kas piedalās nodarbībās no kursa sākuma.)

8. Katram dalībniekam uz klātienes nodarbību ir jāierodas laicīgi, lai varētu pirms nodarbības paveikt reģistrāciju, tiešsaistes nodarbības dalībniekiem vēlams laicīgi (vismaz 5 min. pirms nodarbības sākuma) pieslēgties tiešraidei.

8.1. Pirms klātienes nodarbības dalībniekiem ir jāparakstās dalībnieku sarakstā, pirms tam pārbaudot vai dalībnieka dati, ko iepriekš ievadījuši organizatori ir atbilstoši. Tiešsaistes dalībniekiem jāpiedalās nodarbībā ar ieslēgtu video kameru, šādi apliecinot savu identitāti.

8.2. Ja organizatori nav ierakstījuši dalībnieka datus dalībnieku sarakstā, tad dalībniekam ir pašam ir jāaizpilda prasītā informācija dalībnieku sarakstā un jāparakstās. Dalībnieku apmeklējuma lapas tiek veidotas saskaņā ar Privātuma politiku.

8.3. Dalībnieki, kuri nav reģistrējušies nodarbībām saskaņā ar šiem noteikumiem, klātienes nodarbībām netiek pielaisti vai to dalība tiešsaistes nodarbībās var tikt pārtraukta nodarbības laikā.

Neierašanās nodarbībā un dalības atcelšana

9. Sakarā ar to, ka nodarbības ir bezmaksas, tad pieprasījums pēc tām var pārsniegt piedāvājumu, tāpēc, lūdzam, dalībniekiem, kuri ir piereģistrējušies nodarbībai, bet nevar to apmeklēt paziņot par neierašanos pirms nodarbības.

10. Brīdināt par neierašanos dalībnieki var sūtot ziņu uz e-pastu: sveiks [at] miervidi.lv vai sūtot ziņu pa tālruni 25885999.

Dalībnieku skaits un iespējas apmeklēt nodarbības

11. Vienā klātienes nodarbībā paredzētais dalībnieku skaits variē no 30 līdz 40 dalībniekiem (tiešsaistes nodarbībās dalībnieku skaits var būt lielāks), kā arī skaits klātienes nodarbībā var būt nedaudz lielāks, ja pasākuma norises vieta to pieļauj. Nodarbību organizators patur tiesības noteikt maksimālo apmeklētāju skaitu katrā nodarbībā.

12. Kad maksimālais nodarbību skaits konkrētā kursā un/ vai nodarbībā ir sasniegts, tad organizators pārtrauc pieņemt pieteikumus piedāvājot interesentiem reģistrēties konkrētā kursa "gaidītāju sarakstā" vai piedāvājot alternatīvas bezmaksas nodarbību iespējas.

13. Ja organizatoram nav iespējas piedāvāt bezmaksas nodarbības, tad interesentiem ir iespēja uzzināt par citiem līdzīgiem projektiem un citām bezmaksas lekciju iespējām vietnēs. Rīgas Domes nodarbībām: http://www.veseligsridzinieks.lv/, Jelgavas novada nodarbībām: http://www.jelgavasnovads.lv/lv/ vai par organizatora rīkotajiem maksas kursiem vietnē http://www.miervidi.lv/

14. Vairākās klātienes nodarbību norises vietās būs paredzēta piekļuve dalībniekiem ar kustību ierobežojumiem. Var gadīties, ka kādā no kursu norises vietām piekļūšana semināra telpām vai labierīcībām ratiņkrēslā ir sarežģītāka un kāda norises vietā ir vieglāka. Piesakoties nodarbībām organizators ņem vērā visus apstākļus un iesaka dalībniekiem ērtākās iespējas pēc iespējas uz to norādot nodarbību aprakstā. Dalībniekiem ar kustību ierobežojumiem tiek dota priekšroka pieteikties tiešsaistes nodarbībām.

Nodarbību laikā

15. Dalībniekiem ir atļauts veikt pierakstus, kā arī fotografēt redzamo Power Point prezentāciju attēlus. Dalībniekiem ir aizliegts fotografēt citus dalībniekus, kā arī veikt klātienes lekciju un tiešaistes lekciju audio un video ierakstus.

Epidemioloģiskie piesardzības pasākumi un nodarbību norise
16. Klātienes nodarbības tiek organizētas pietiekoši lielās telpās, lai katram dalībniekam nodrošinātu sēdvietas ar iespēju distancēties. Lekciju organizatori būs parūpējušies par to lai Jums būtu iespēja ievērot valstī izziņotos epidemioloģiskās drošības nosacījumus, piemēram, tiks sagādāti roku dezinfekcijas līdzekļi.

17. Lekciju apmeklētājiem ir jāievēro Valstī noteiktie individuālie aizsardzības pasākumi, piemēram, sejas aizsargmasku lietošana un distancēšanās ir pašu dalībnieku atbildība un mēs sagaidām, ka dalībnieki rīkosies atbildīgi! Dalībniekiem ierodoties uz lekciju ir jābūt līdzi personīgajai sejas aizsargmaskai.

Vispārīgi

18. Kursu organizators Centrs “MIERVIDI”.  Adrese: Centrs “MIERVIDI”, Rīga, Sapieru iela 1B-1, LV-1012, e-pasts: sveiks@miervidi.lv

19. Organizators patur tiesības papildināt un grozīt reģistrēšanās noteikumus, kuru aktuālā redakcijas stājas spēkā pēc to publicēšanas šajā vietnē.