Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

5 ritmu deja

5 ritmu dejas seminārs dabā


Šo „5 ritmu” deju ir izstrādājusi Gabriella Rosa (Gabrielle Roth – www.gabrielleroth.com ) no ASV, ietver sevī vienkāršus kustību vingrinājumus, kuri izstrādāti, lai atbrīvotu to dejotāju, kurš dzīvo ikvienā no mums, neskatoties uz cilvēka formu, izmēru, vecumu, ierobežojumiem un pieredzi. Atrast savu deju nozīmē atrast sevi vismainīgākajā un radošākajā tās izpausmē. Lai gan vingrinājums savā būtībā ir vienkāršs, tas spēj veicināt dziļu dziedināšanu, radošu ekspresiju un sniedz terapeitisku efektu. Primārā atziņa par šo darbu ir - ielieciet savu psihi kustībā un tā izdziedinās sevi pati.
„5 ritmi” ir – plūstošs, stakato, haoss, lirisks un miers (klusums). Tie kopā veido Vilni, improvizētu kustību meditācijas vingrinājumu. Tā vietā, lai sekotu noteiktiem soļiem, katram ritmam ir atšķirīgs enerģijas lauks, kurā jūs atrodat savu ekspresiju un horeogrāfiju, tādējādi paplašinot ne vien savu ķermeni, bet arī iztēli. Katrs ritms ir kā skolotājs, caur kuru jūs varat ieraudzīt to citādo un brīžam pat nezināmo sevis daļu, kuru atklāj jūsu deja.
„5 ritmi” ir pamats Gabriellas darbu kopumam par ķermeņa, sirds, prāta, dvēseles un gara dziedināšanu. Tie ir kā vadlīnijas, kas nodrošina sevis iepazīšanu mūža garumā un jūsu ceļu uz pamošanos.
Ja jums patīk vai jūs gribat dejot, pat ja jums liekas, ka neprotat, jūs esat laipni gaidīti...
Šis vakars ir atvērts ikvienam. Tas jūs iepazīstinās ar „5 ritmiem” un atvērs durvis šim dinamiskajam vingrinājumam, dodot jums pieredzi atrast savu unikālo deju katra ritma ainavā. Katru reizi dejojot, mēs no jauna atklāsim sevi, tādējādi, pat ja jūs to jau esat darījis agrāk, jūs varat iedziļināties sevī atkal un atkal, izmantojot „5 ritmu” mācību.
Apģērbs

Līdzi jāņem ērts apģērbs, kurā var brīvi kustēties. Dejošana notiek basām kājām vai apavos.

Norises vieta: Pasākums notiks brīvā dabā, Pierīgā, Babītes pagasta, "Miervidos". Pēc pieteikšanās dalībniekiem, tiks nosūtīta sīkāk informācija par atrašanās vietu un transportu.

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu: Jābrauc ar autobusu Rīga - Kalnciems. Izbraukšana 16:00 no Rīgas (7959 AS Nordeka) līdz pieturai Klīves.

Atgriešanās ar autobusu no pieturas "Klīves" plkst. 19:37, bet mēs domājam, ka varētu būt iespēja sarunāt nokļūšanu uz Rīgu ar kādu no dalībniekiem.

Datums un laiks: 2019. gada 21. jūnijā. plkst. 17:00 - 19:15.

Semināru vada: Indra Majore-Dūšele
Cena: 30,00 eiro