Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Apzinātības prakses nodarbība tiešsaistē

Aicinām Jūs apmeklēt bezmaksas apzinātības prakses nodarbības tiešsaistē Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotā projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

Nodarbības notiks platformā ZOOM

Nodarbību datumi:

Pirmā nodarbība, otrdien, 26. aprīli no 19:00 līdz 20:30.

Otrā nodarbība, ceturtdiena, 28. aprīlis, 19:00 - 20:30. (Citos aprakstos, kā 18.grupas 3.nodarbība)

Nodarībās var piedalīties tikai dalībnieki, kuri iepriekš ir reģistrējušies! Vairāk par to lasiet reģistrēšanās un dalības noteikumos. Aicinām pieslēgties tiešraidei 5 min iepriekš!

 

Nodarbība  "Apzināts uzturs"

 

Apzināta ēšana palīdz labāk iepazīt sevi un savus ēšanas paradumus. Ļoti bieži mēs ēdam nevis tāpēc, ka esam izsalkuši, bet tāpēc, ka jūtamies kaut kā tā… Mēs pat bieži nevaram pateikt, kas ir par iemeslu tam, ka atkal un atkal noķeram sevi pie ledusskapja. Mēs varam sagatavot labu maltīti, bet, kad esam pie galda, tad varam būt aizņemti ar savām domām vai viedierīču aplūkošanu tik tālu, ka nepamanīt, kā īsti garšoja tikko apēstais ēdiens.
Pamanīt un saprast savu izsalkumu ir veids, kā attīstīt veselīgākus ēšanas paradumus un uzlabot savu veselību kopumā. Apzināta ēšana ir iespēja notievēt, bet tas ir tikai neliels ieguvums, tajā ko mēs saucam par veselību un atbilstošām rūpēm par savu ķermeni, prātu un sirdi.

 

PIETEIKTIES

Pasniedzēji

Indra Majore - Dūšele
ir psiholoģe, psihoterapeite un deju un kustību terapeite, pēc izglītības (MG.PSYCH., MG.SC.SAL) Apzinātības prakses principus un tehnikas integrējusi profesionālajā darbībā - darbā ar klientiem un izglītojot studentus LU un šobrīd RSU.


Sandis Kristars Dūšelis
ir psihologs (MG.PSYCH.) un uzņēmējs. Kopš 2009. gada vada tālākizglītības centru "Miervidi". Šobrīd pasniedz lekcijas un praktiskās nodarbības par apzinātības tematiem dažādos uzņēmumos un organizācijās Latvijā un attīsta mobilo lietotni MIERVIDI.

 

“Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros”

Pieteikties