Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Kinovakari

...cilvēkpieredzes paplašināšanai

Psihoterapeits Māris Siliņš sadarbībā ar centru „Miervidi” piedāvā kinovakaru ciklu cilvēku pētniekiem un, protams, arī kino mīlētājiem.

Viena vakara ietvaros paredzēta kopīga filmas fragmentu noskatīšanās, kafijas pauze un laiks padalīties izjūtās un pārdomās par kopīgi redzēto, kas kopumā varētu aizņemt 3-4 stundas laika (atkarībā no filmas garuma).

Māris Siliņš

"Viens no priekšnoteikumiem, lai varētu labāk saprast cilvēkus un viņiem palīdzēt atrast savu ceļu samudžinātos dzīves posmos, ir mūsu personiskā dzīves pieredze. Taču tā ir ierobežota laikā, telpā un mūsu pašu pieaugšanas vēstures ievirzīta. Man kino jau sen ir bijusi brīnumaina iespēja caur kinokameru paskatīties uz dzīvi un cilvēku likteņiem cita acīm, sajust pasaules elpu un dažādību, tai pašā laika atrodot domubiedrus pārdomās par mūžīgiem un vispārcilvēciskiem jautājumiem. Gribu padalīties ar jums ar to ko esmu redzējis un pārdzīvojis, skatoties uz dzīvi „Laterna Magica” gaismā. Ja Tevi interesē iespēja paskatīties uz dzīvi un cilvēkiem dzīvesgudru filmu meistaru acīm un pēc tam padalīties ar iespaidiem un pārdomām, nāc, piedalies!"

 

Dalības maksa kinovakarā (ieskaitot kafiju un uzkodas) 10 eiro

Visām filmām svešvalodās tiek nodrošināti subtitri krievu vai latviešu valodā

Kinovakari notiks mēneša pirmajā vai otrajā piektdienā, datumi būs atrodami sadaļā "pasākumu kalendārs".

Pieteikties