Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Kinovakars ar Māri Siliņu maijā

VISAS DALĪBAS VIETAS IR AIZŅEMTAS, TĀPĒC VAIRS REĢISTRĀCIJA NENOTIEK!

Tiksimies 19.maijā, 18:45, lai kopā noskatītos 2018. gadā uzņemto filmu AUKSTAIS KARŠ (Zimna wojna). Tas ir “neiespējams mīlas stāsts grūtos laikos”, saka filmas apskatnieki.

Par šo filmu režisors Pāvels Pavļikovskis ir saņēmis Kannu kinofestivāla balvu, kā labākais režisors, kā arī filma tikusi nominēta daudzām balvām prestižos kinofestivālos.
“Aukstais karš” ir kinematogrāfiska poēma par mīlestību. Romantiska nostalģija, kas noausta no pustoņiem un skumjām. Šis ir mīlas ceļojums divu desmitgažu garumā: ar bīstamiem pagriezieniem un daudzām pieturām.
Viņi ir tik dažādi… Viņš ir melanholiski vēss trīsdesmit gadus vecs estēts, kas virtuozi spēlē Šopēnu ar saviem garajiem pirkstiem. Viņa ir jauna un burvīga provinciāle – kaislīga un jutekliska daiļava ar brīnišķīgu balsi. Šī neparastā, kristāldzidrā, dziļu skumju cauraustā balss savienos viņu likteņus uz visiem laikiem.
Viņu neīstenoto sapņu, neizdzīvotās mīlestības un nepieredzētās laimes pagātne nes līdzi skaidru apjautu, ka šķirties nav iespējams, bet arī kopā būt ir nepanesami."
"Izcili uzņemts retro kino: smalks un maigs kā skatiens uz fotogrāfiju ar apbružātām malām. Katrs kadrs, katra nots, katra kameras ieskatīšanās pamestās baznīcas tukšajā kupolā spēj sadragāt jūsu sirdi.
Pāvela Pavļikovska filma ir viena no skaistākajām un aizkustinošākajām melodrāmām kino vēsturē.", raksta kf Baltijas Pērle.

 

Filmas treileris

 

Pēc filmas noskatīšanās būs kopīgas sarunas un filmas izpēte kopā ar psihoterapeitu Māri Siliņu.


Veltīsim laiku, lai dalītos izjūtās un pārdomās par kopīgi redzēto. Kinovakars kopumā varētu aizņemt 4 stundas laika (atkarībā no filmas garuma).

Dalības maksa (ieskaitot kafiju un uzkodas)15 EUR

Vietu skaits ir ierobežots! Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!