Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Nometnes

 

No 18. līdz 20.augustam, „Svētgrīvas”, Valgundes pagasts, Jelgavas novads

Nometne dāmām 40+, lai pētītu izaicinājumus un iespējas, ko piedāvā dzīves Saulgrieži jeb vidusposms. Līdzīgi kā Saulgriežos nomainās gaismas un tumsas attiecības dabā, arī dzīves vidusposmā psihe “uzmet kūleni”, kas rada gan nopietnus satricinājumus, gan atver durvis uz sen noglabātiem dārgumiem. Šajā tikšanās reizē vairāk uzmanības veltīsim vīrišķajam aspektam sevī - radoši izpētot attiecības ar mūsu psihes iekšējo vīrišķo aspektu un reālajiem vīriešiem mūsu dzīvē.

***

Dāmu nometņu tradīcija aizsākās jau 2011.gadā, un katru gadu nometne veidojas balstoties uz iepriekšējos gados piedzīvoto.
Nometnes laikā izmantosim dabas, mākslas, dejas un kustības radošo spēku, un, ja sievietei ir iekšēji šķēršļi, kas neļauj atgūties, atvilkt elpu no ikdienas steigas – izpētīsim šīs iekšējās lamatas, kurām ir „vislabākie nodomi” – palīdzēt, atsaukties, visus aprūpēt, justies vajadzīgai… 

Mēs aicinām jūs atļauties pateikt visiem „es aizeju”, lai iedotu nedalītu laiku sev paviesoties savas dvēseles mājā, atjaunot savus spēkus, iedvesmoties un atkal atgriezties…

Nometnes programma

(Šī ir orientējoša programma un tajā var būt nelielas izmaiņas.)

Piektdiena, 18.augusts

16:30 - 17:30

Ierašanās, iekārtošanās


17:30 - 18:00

Vakariņas


18:00 - 21.00

Iepazīšanās nodarbība

Indra un Ilze

Sestdiena, 19.augusts

8:30 - 9:15

Brokastis


9:30 - 13:00

Deju un kustību un mākslas terapijas sesija

Indra un Ilze

13:15 - 14:45

Pusdienas, brīvais laiks dabā, pastaigas, peldēšanās


15:00 - 18:00

Deju un kustību un mākslas terapijas sesija

Indra un Ilze

18:00 - 19:00

Vakariņas, viegla maltīte


19:15 - 21:45

5 Ritmu Deja

Indra

21.45 - 22.30

Vakara tēja, uzkodas


22:30 - 0:00

Pirts (pēc izvēles)

 

Svētdiena, 20.augusts

8.30 - 9.15

Brokastis


9.30 - 13:00

Deju un kustību un mākslas terapijas sesija

Indra un Ilze

13.15 - 14.30

Pusdienas, brīvais laiks dabā, pastaigas, peldēšanās


14.30 - ap 16:30

Noslēguma sesija

Indra un Ilze

... programmā 5 RITMU dejas vakars

„5 ritmi” ir pamats Gabriellas Rosas darbu kopumam par ķermeņa, sirds, prāta, dvēseles un gara dziedināšanu. Tie ir kā vadlīnijas, kas nodrošina sevis iepazīšanu mūža garumā un jūsu ceļu uz pamošanos. „5 ritmi” ietver sevī vienkāršus kustību vingrinājumus, kuri izstrādāti, lai atbrīvotu to dejotāju, kurš dzīvo ikvienā no mums, neskatoties uz cilvēka formu, izmēru, vecumu, ierobežojumiem un pieredzi. Atrast savu deju nozīmē atrast sevi vismainīgākajā un radošākajā tās izpausmē. Lai gan vingrinājums savā būtībā ir vienkāršs, tas spēj veicināt dziļu dziedināšanu, radošu ekspresiju un sniedz terapeitisku efektu. Primārā atziņa par šo darbu ir - ielieciet savu psihi kustībā un tā izdziedinās sevi pati.

Nometnes vadītājas

Indra Majore-Dūšele - psiholoģe, deju un kustību terapeite, supervizore, apzinātības skolotāja.

Indrai ir vairāk kā 25 gadus ilga klīniskā darba pieredze, strādājot kā psiholoģei,  psihoterapeitei un deju un kustību terapeitei ar bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem psihiskās veselības aprūpes institūcijās un privātpraksē - centrā "Miervidi". Visu savas profesionālās darbības laiku Indra ir bijusi arī pasniedzēja psiholoģijas un mākslas terapijas programmās LU un RSU.

 

Ilze Dreifelde - sertificēta psiholoģe, mākslas terapeite, supervizore.

Viespasniedzēja Rīgas Stradiņa universitātē un Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA. Psiholoģes un vizuāli plastiskās mākslas terapeites privātprakse centrā „Miervidi”.

Nometnes norises vieta

Retrītu komplekss „Svētgrīvas”, Valgundes pagasts, Jelgavas novads atrodas aptuveni stundas brauciena attālumā no Rīgas. “Svētgrīvas” ir patīkama nometņu norises vieta. Dalībniekiem pieejami ērti numuriņi nakšņošanai, skaistas nodarbību telpas un jauka apkārtne pie dabas ar peldvietu. Daļa telpu vēl ir būvniecības procesā, bet dzīvošanai paredzētās telpas ir pabeigtas un mājīgas.

Nakšņošana: Ērtos viesnīcas tipa numuriņos. Katrā istabiņā 2-3 dalībnieces.
Nokļūšana uz nometni.

Līdzi jāņem: ērts un dažādiem laika apstākļiem piemērots apģērbs. Čības viesnīcas tepām. Pirms nometnes nosūtīsim jums papildus informāciju.

Nometnes cena: 320 EUR. Dalības vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesakieties laicīgi. Nometnē tiks nodrošinātas 6 veģetāras ēdienreizes un naksniņas sestdienas vakarā.

Atlaides: Piesakoties līdz 1.augustam iepriekšējo dāmu nometņu dalībniecēm 10% atlaide jeb nometnes cena 288 EUR.

Reģistrācijas noteikumi

Lai reģistrētos nometnei jums ir jāpiesakās un jāapmaksā pilna nometnes dalības maksa.vai reģistrācijas maksa 100 eiro apmērā. Pilna dalības maksa jāsamaksā līdz 1.augustam.

Pēc pieteikuma saņemšanas jums tiks nosūtīts rēķins.

Piesakot savu dalību nometnē, es piekrītu sekojošiem reģistrācijas un dalības atcelšanas nosacījumiem: Iemaksas var tikt atgrieztas līdz 1.augustam. Pēc 1. augusta iemaksas netiek atlīdzinātas, taču dalības vietas var tikt nodotas citiem. Iemaksu atlīdzināšana tāpat neattiecas uz novēlotu ierašanos, agrīnu izstāšanos vai neierašanos pasākumā. Programmas izkārtojums, nevis darba stundu skaits un ēdināšanas apjoms, var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Izmaiņas programmā neietekmē atcelšanas un atlīdzināšanas noteikumus.

Pieteikties