Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs

© Fotobanka.lv

Centra Miervidi dibinātāji

Centru Miervidi vada Sandis K Dūšelis un Indra Majore-Dūšele

sandis un indra

Mēs abi satikāmies 2001. gadā un kopš tā laika esam kopā gan personīgi, gan arī profesionāli. Mūsu vērtības un profesionālās izaugsmes ceļš ir bijis līdzīgs – no pamata izglītības klīniskajā psiholoģijā, tālākizglītības dažādos psihoterapijas virzienos līdz pat garīgajai praksei – mēs raugāmies vienā virzienā. Mums pašiem nozīmīga dzīvē ir iespēja sevi izzināt, iespēja attīstīt tādas prasmes, kas ikdienu padara laimīgāku – vai tas būtu mierīgs un mundrs prāta stāvoklis, vai tas būtu enerģijas pārpilns un atpūties ķermenis, vai tā būtu atklāsme... vēlējāmies šādas iespējas radīt arī citiem.

Tādēļ mēs esam izveidojuši šo centru, kurā atbrīvot prātu un sakārtot domas, vietu, kurā atgūt spēkus un vairot enerģiju. Centra ideja mums radās jau 2001. gadā un tā vēl joprojām attīstās.

Miervidos praktizē un savus projektus realizē vairāki mūsu draugi un pasniedzēji, ar kuriem jūs varat iepazīties sadaļā centra speciālisti.

Miervidi  pamazām veidojas kā vide, kuras apmeklētājus apvieno kopīgas intereses par garīgu izaugsmi, sevis meklējumiem un patīkamu laika pavadīšanu  - apzinātības prakses, deju un kustību terapijas vai citās iedvesmojošās nodarbībās un semināros.

Mēs ticam, ka mēs varam padarīt pasauli labāku sākot katrs pats ar sevi – ar sava prāta un ķermeņa tīrību, ar savu domu kvalitāti, valodas un darbības skaidrību.